Китайське попередження блудного Австралійця

Етап азіатської частини влеикого цирку, якого завжди чекають через особливу інтригу у чемпіонаті. Вікенд слідує одразу за етапом у Бахрейні на якому вже було чимало запитань до багатьох команд у чемпіонаті. Поточний сезон нарешті дарує різноманіття у всіх його найкращих проявах. Все це підтвердилось у кваліфікації. Перша пара місць стартової решітки на неділю була заброньована за болідами Феррарі. Третє місце за Валтері Боттасом.

Важко сказати, що саме коїться з болідами Мерседес ще від початку сезону. Проте напевно вже можна констатувати, що німці так просто не здадуть позиції ані італійцям, ані австрійцям. Робота над помилками триває. Хемілтон лютує і голодний до перемог. Очікуємо запеклого протистояння, оскільки часто не зіборані очки на початку сезону вирішують долю чемпіонату у його кінці.

Тихіше їдеш, позаду будеш

Саме так мабуть думав Iceman. Старт гонки у Шанхаї Кімі відверто проспав. Будучи володарем 2 місця, фін віддав дві позиції опустившись на 4 місце на першому колі дистанції, віддавши їх Боттасу і Ферстаппену. Мабуть на трибуни дивися.

І ось на 33 та 34 колах під час сейфті кару, Ред Булл робить secret party pit stop. SHOWTIME! Феррарі і Боттас уже були на “свіжачку”. Повторно заїхати перевзутись – означає втратити позиції. І ось Ред Булл з гумою, яка є повністю нова, починає пресингувати усіх лідерів з 35 кола. Тобто лідерів чекали 21 коло австрійського пекла “червоних биків”.

Австралійський король обгонів

Спочатку Ріккардо оформив Райконена, далі погнав за напарником, який сам помилився на 39 колі намагаючись обігнати Хемілтона. Австралієць взагалі довго думати не хотів. Є Хемілтон – немає Хемілтона одразу ж на 40 колі дистанції. Сюрпризом став для Мерседес подвійний “шах” на Китайській шахматній дошці для Хема на 42 колі.

В той час Ріккардо вже обігнав Феттеля отримавши на 2 місце. Італійці теж не розуміли, що відбувається з французькими моторами Ред Булл. Кінських сил там було too much.

Краш тест Ферстаппена в кінці гонки

Жертвою став Себастьян на 43 колі. Усі розуміли цю помилку голандця, але він сам. Після гонки – емоції пропали і він вибачився перед німцем. Проте очок це не додасть скудерії в кінці сезону. Таким чином Феттель з механічними пошкодженнями добрався до фінішу 8-им, а Ріккардо на 45 колі оформив лідерство гонки, яке і привіз в кінці в якості перемоги австрійській стайні.

Змішані емоції та враження залишились у всіх команд (крім РедБулл) після цього Гран Прі.

Вже зовсім скоро Азербайджан, а що там у 2017 році творив РІККАРДОООООО…😳