Прокляття 21 століття

Всі ми розуміємо що час – це гроші. Все вірно. Так чому ми витрачаємо його на телевізор і стрічку у фейсбуці? Дурні новини про те, що немає абсолютно жодного значення вже через тиждень життя? Це філософські питання і кожна людина повинна самостійно собі відповісти на них. Проте, всі розумні люди віддають собі звіт у тому, що варто думати про власне майбутнє та майбутнє власної сім’ї.

Час дорослішати

В той момент, коли ви усвідомили, що ваше життя у ваших руках – діяти треба з максимальною ефективністю. Тайм менеджмент в голові, планування справ наперед, розуміння відповідальності перед близькими. Це все проходили наші батьки і дідусі з бабусями. Так чи таким самим шляхом йдемо ми?

Одна професія до смерті

Звісно, що ми здобуваємо освіту і надіємось що знання отримані нам пригодяться. Частково, навіть половина знань не буде засвоєною і не факт що актуальною буде вже через 1 рік. Часи професії, яка актуальна до кінця життя – минули. Хочеться нам того чи ні. Фініш. Є професії які виникнули на 5-10 років тому, азараз вже стають не потрібні. Навчитись постійно вчитись – завдання на мільйон.

Вчись завжди або паси задніх

Неможливо тепер бути в тренді своєї професії і при цьому не цікавитись тенденціями задля росту продажів товарів чи послуг. Якщо клієнт не задоволений – ріст продажів товарів чи послуг не відбувається, а навпаки – відбувається спад. Тому регулярна самоосвіта – основна зброя для подальшого росту як особистого, так і професійного. Це автоматично означає менше часу виділеного для сім’ї.

Так, у нас більше можливостей, ніж у наших батьків. Проте форма рабства набула нового змісту: ми раби самоосвіти, постійного пошуку мотивації та вічного браку часу. Тому весь цей симбіоз щоденної боротьби завжди буде нас переслідувати, що і є прокляттям 21 століття.

Залишити відповідь