10 повчальних уроків, які Річард Бренсон дав мені у книзі “До біса все, бери і роби!”

Зовсім недавно я став шанувальником аудіокниг українською мовою, які начитують досить грамотні спікери. Одна з них, яка припала до уваги – книга Річарда Бренсона “До біса все, бери і роби!”, що не аби як мене зацікавила, коли я прочитав зміст книги. Прослухавши книгу, я нарешті отримав цього “магічного пендєля”, що привів мене до наступних висновків:

1. Не ставлячи перед собою нових завдань – ти не розвиваєшся.
2. Пробуй себе на міцність підіймаючи планку: якщо впадеш – почерпнеш урок, якщо запланованого рівня таки досягнеш – станеш впевненішим, оскільки даремно сумнівався.
3. Не сидіти на місці = жити класним та насиченим життям, а не ось це ваше – “стабільність” і решта нудятіни 🙂

4. Велика частина людей на планеті (орієнтовно 50-70%) живуть з оглядкою на оточуючих лиш би не бути мішенню для насмішок, прагнуть стабільності, по суті так нічого і не спробувавши в житті. Бренсон ще до сьогодні помиляється і вважає це нормою.
5. Будь сміливим брати від життя все – завжди роби ту справу, яку хочеться.

6. Літак придумали велосипедні майстри. І ще далеко не всі можливі колеса винайдені. До біса освіту, досвід та знання, якщо ти хочеш займатись чимось вже й негайно. Навички – справжній козир в рукаві 21 століття.

7. Вперше вирішуєш завдання, яке вирішували найкращі генії світу? І що? Маєш чудовий шанс позмагатись з ними в кмітливості. Не марнуй час, пробуй ✌️

8. Успіху не можна досягти поодинці. Кооперація, докладення спільних зусиль та злагоджена командна робота – ключі до успіху в будь-якій справі.

9. Часи великих відкриттів ще попереду і якщо ти будеш достатньо сіміливим, то одного дня зможеш увійти в історію як частина таких відкриттів або ж навіть і як винахідник, хтозна!

10. Єдина перешкода до здійснення власних бажань – ми самі. І це не просто слова. МИ завжди тримаємось за правила, традиції, умовності, які формують наші бажання та світогляд. Первісна людина сиділа в печері і боялась звірів. Знайшлись ті, які вийшли з печери, приручили звірів та осідлали їх. Вилізь з печери та роби щось нарешті! ?

P.S. Книга у вільному доступі є тут 

Залишити відповідь