Вулкан Етна – битва між добром і злом

Італія різноманітна своєю природою і туристичними шляхами прокладеними туристами з усіх куточків нашої планети. Всі воліють підлаштувати свій бізнес під найвибагливіші потреби будь-якого туриста. Проте, не все так гладко як може здаватись на перший погляд. Є місця куди не лише важко попасти, а й реально страшно. Велич матінки природи заворожує, а нікчемність людських вчинків подекуди вражає.

Локейшон

Мандруючи Сицилією було б злочином не відвідати місце, з якого гатить майже кожної ночі. Вулкан Етна знаходиться на північному сході острова на висоті 3350 метрів над рівнем моря. Добиратись до підніжжя Етни серпантинами острова – завдання не з простих. Проїжджаючи величезні кратери попередніх вивержень стає моторошно.

Фото пейзажу навколо вулкану

Дуже схоже на величезні поля бойових дій, проте ця війна в одні ворота, перемогти природу неможливо і це головний урок, який людство не до кінця засвоїло.

Усвідомлення місця людини

Вітри, вологість і фанатичні зграї туристів зустріли нас біля підніжжя вулкану. Близько 800 метрів нам залишилось до самого вулкану, проте далі йти було заборонено. Активість вулкану зростала. Вивержень руйнівного масштабу давно не було, але активність Етни вночі була відчутна на відстані майже 300км.

 

Це вагомий чинник для усвідомлення місця людини в нинішньому світі. Ми нікчемні та легковажні істоти. Повага до природи – один з найважливіших факторів досягнення гармонії з природою.

Дорогою нагору

Чемпіонат Італії з літерболу відбувається тут…

Італія не та країна, де вино є основною гордістю країни, але зберігати тут його вміють. В цьому ми переконались обїжджаючи гору серпантинами та приземлившись в ресторані з назвою близькою до назви вулкану. Класне вино, смачний сир, власні виноградники та винний погреб для зберігання вина. Круті бочки.

Фото в окулярах

Ей ти, камеру забери, кому сказав!

Час врятував українських мандрівників
Ми спостерігали наслідки вивержень
звідусіль і це було видовищним явищем, відверто кажучи. Повітря дуже розріджене і вітряно усюди влітку. Вітер холодний в +31 за Цельсієм. І ось пройшло 5 місяців як раптом землетрус та масштабне виверження Етни атакують мирних жителів острова перед новим рокомhttps://bit.ly/2rZz4oy

Фото вулкану Етна

Раптове виверження Етни ?

Багато людей змушені покинуті свої домівки, оскільки майже 1600 помешкань пошкоджено внаслідок сієсти матінки природи. Сьогодні 28.12.2018 урядом Італії відбувається екстренне засідання щодо різкого підвищення активності вулкану Етна. Планується оголосити надзвичайний стан в регіоні.

В сухому залишку варто зазначити: так, спати не просто жителям острова, враження військових дій тут дуже знайоме. Незважаючи на це, жителі острова дуже спокійні і беруть від життя усе задоволення, яке тільки можливо взяти. Хороший приклад для наслідування.

Залишити відповідь