Невідома Африка: 10 причин почати знайомство з континентом в Єгипті

В очікуванні власної відпустки було не просто обрати напрямок для відпочинку не просто душевного, а й культурного. Мені особисто був потрібен ковток зовсім іншої культури з кардинально протилежної частини Земної кулі. Вибір був досить широким, є 4 континенти, де ми сім’єю не були жодного разу в житті, оскільки давно не були учасниками морського відпочинку – хотілось поєднати хороше з корисним. Ось і обрали Єгипет.

Garden picture

Садівник з почуттям гумору ^_^

Для максимально простого сприйняття даного посту, спробую коротко і по суті назвати причини, які сподіваюсь будуть корисними для вас:

1. Різноманіття пропозицій. Українці бідують, а восени щодня 4-10 літаків заповнених під зав’язку прилітають в аеропорти Шарлем-Шейху та Хургади. Ми шукали пропозиції на готелі, які припали до вподоби і зіткнулися з (УВАГА) браком місць в літаках, тому що все заброньовано.

Вперше усвідомити даний факт – реальний ляпас в лице, вдруге прочитавши це – усвідомлюєш, що українці відверто кажучи обнагліли. Вони в літаках в Єгипет про субсидії говорили, нормально? Напрацьований напрямок і агенції конкурують між собою. Ми скористались сервісом https://advant.club. Про нього розповім в окремому пості. Є що взяти на озброєння ?

Egypt desert hills

І шо я там не видів…

2. Ціна. Помірна для українця на період 7-9 днів. Ми обрали можливість відпочити восени, оскільки спека переноситься легше і кількість туристів не така велика. Не прогадали.

3. Вибір готелів. Тут є поле для розмаху, можна почитати що де і як. Хочемо ж найкращого за розумні кошти для себе коханих 🙂

Monuments picture

This is SPARTA!

4. Кухня. Традиційна для Східної Європи: картопля, рис, куряче філе, телятина, різноманітні салати, банани, дині тощо. У правильно обраному готелі їжа смачна та свіжа завжди. Всього вдосталь. Головне правило в такій ситуації – читати https://www.tripadvisor.com

5. Клімат. Вологість велика і тому перенести аналогчіну спеку легше, ніж в Україні. Для нас це стало відверто кажучи сюрпризом. Врахуйте це і насолоджуйтесь 😉

Smiling young man

Ну і чьо либишся?

6. Колорит. Місцеві мешканці країни зрозуміли, що можна вичавлювати гроші з туристів де тільки можна, говорять російською майже всі, готуйтесь…

7. Різноманіття туристів та культур. Ми познайомились з британцями, італійцями, єгиптянами, ізраїльтянами, білорусами і арабами. Кількість арабів в листопаді значно більша, оскільки вони приїздять на рамадан. Також кожного листопада в Каїрі проводиться щорічний фестиваль арабської музики і арабів там приїздить розумієте скільки, жінкам рекомендується не відходити далеко від своїх чоловіків або буде не весело (=

Dinosaurs picture

Мій зведений брат по татовій лінії, випадково зустрілись

8. В туризм інвестують. Це третя стаття доходу бюджету Єгипту після послуг Суецького каналу та продажу нафти. Сервіс кожного року покращується і кількість туристів зростає, оскільки туриста тут люблять.

9. Розваги. Тут не буде скучно. Завжди є чим зайнятись, що подивитись і з ким зависнути. Не сидіть біля басейну чи в номері. Дайвінг, парашутний морський спорт, сафарі, катання на верблюдах та багато іншого. Цікавтесь. Знайомтесь. Мандруйте.

Quadro cycles cortege

Кортеж бомжів з України, Казахстану, Білорусі та Литви…

10. Одне з семи чудес світу знаходиться тут. Нажаль через не стабільну ситуацію і військові конфлікти поблизу Каїру, ми не потрапили туди, але дуже очікуємо цього візиту та знаймства з найбільшою загадкою в історії людства.

Залишити відповідь