F1 вечірка у Бахрейні

By | 12.04.2018

Ніч. Бахрейн. Режим “вечірка”.

Всі говорять про ці складові протягом усього вікенду. Австралія задала темп на перші гонки сезону. Класно, вболівальники к нарешті побачили, що буде боротьба у сезоні. Настала ніч і в Мерседеса “паті моуд” запрацював. І всі його бояться. Ще в Австралії цей режим спрацював на “самознищення” боліду Ботаса у кваліфікації о_О

І ось Бахрейн. Квала для усіх стала маленькою вечіркою. Скудерія Феррарі взяла перший ряд стартового поля. Мерседес не зрозумів: WTF?! Давай наздолужувати у гонці. Не тут то було. Райоконен зійшов через дитячу помилку механіків на піт-стопі. “Grazzi-Ragazi!” було чути в боксах Mercedes. В той час як Феттель просто перестав забирати ногу з педалі газу боліду аж до самого фінішу. Бамболейо!

Боттас якимось дивом почав доганяти Феттеля під кінець гонки, але нічого зробити не зміг на фініші гонки. По закінченню гонки всі вже говорили про “Vettel’s secret party finger”. П’єр Гаслі з двигуном Хонда на Торро Россо фінішував четвертим. Іскри ще й з боксів команд гатили навіть після гонки. WOW WOW WOW!!!

Макларен обома болідами приїхала в топ-8. Ніхуху і ніхохо!

Чи здатна чемпіонська стайня продовжити позитивну динаміку прогресу? Побачимо вже зовсім скоро. Готуємось до азіатського спектаклю.

Гран Прі Китаю вже на носі. Тому: Ready. Steady. CHIINA!

 

Залишити відповідь