Здоров’я не купити. Що почули львів’яни на зустрічі у книгарні Є?

05.07.17 в Книгарні Є відбулась зустріч з одним з найважливіших лікарів та експертів у вітчизняній системі охорони здоров’я – Олександром Ябчанкою (експертом реанімаційного пакету реформ). Зал був заповнений, проте не так багато простих громадян відвідали подію. Лікарів було не мало. Мабуть не багатьом людям цікаво як будуть вони існувати протягом другої половини свого життя та підтримувати своє здоров’я.

Спікер пояснив основні моменти змін у системі охорони здоров’я, а саме:

1. Що зроблять з лікарнями, які функціонують в режимі “отримали бюджетні кошти за пацієнта, який давно тут не лікується”.

2. Для чого потрібно слідкувати за найближчими подіями у системі охорони здоров’я.

3. Хто і чому саботує зміни в чинному законодавстві.

4. Які законопроекти є важливими і які ще потрібно підтримати, а іноді чинити тиск на владу.

5. Чому 49 стаття Конституції України є сьогодні вирваним з Конституції аркушом паперу.

Зустріч супроводжувалась конструктивними запитаннями та відповідями. Дискусія дала відповіді на більшість запитань, які цікавили відвідувачів. Не обійшлося без присутності та вигуків популістичних гасел тролем похилого віку. Проте Олександр чудово дав аргументовану відсіч потоку негативу цього мужчини.

Восени стартує більш обширний тур Україною від РПР за участі Олександра та команди. Рекомендую відвідувати, ставити запитання, розуміти факт невідворотності змін. Нехай щастить!

Залишити відповідь