Книга, яку Ви повинні були прочитати ще у середній школі

Розум – дивовижна річ. Він здатний на неймовірні вчинки. Спонукати та надихати лоюдину робити дикі вчинки. Зробити чудовим кожен подих життя цілеспрямованою стратегією дій. Чи вміємо ми будувати таку стратегію? Де її знайти? Що потрібно для втілення такої стратегії у життя, щоб життя справді було спрямоване по течії добробуту?

Перше враження – хибне

The Richest Man in BabylonВідповіді на ці питання у книзі Джорджа Клейсона “Найбагатша людина у Вавилоні”. Взявши цю книгу в руки я не був у захваті від назви, оскільки реально так називають книги, які хочуть Вам трішки “промити” мозок та надихнути на участь в “фінансовій піраміді” або в чомусь подібному. Проте, це враження хибне. Оглянувши зовнішній вигляд книги я помітив позначку “рекордний тираж”. Задумався. Варто це перевірити. Прочитавши книгу – зрозумів причини. Тут справді є що почерпнути. Маючи економічну освіту розумію, що ця книга дає немало знань для особистих та сімейних фінансів.

Сюжет вельми цікавий

Розпочинається книга розповіддю про хлопця, який втратив батька і зараз має певні проблеми із своїми фінансами. Маючи інструменти для виправлення ситуації, хлопець не розуміє з чого почати і як не стати рабом в прямому сенсі слова. Люди, які мали борги не маючи змоги їх погасити, в Древньому Вавилоні попадали в рабство. Далі головний герой не маючи що втрачати звертається до місцевого заможного дядька, який розуміє принципи фінансового світу і його роботу. Історія набуває цікавого повороту подій, що зацікавить багатьох людей.

Школа ніколи цього не навчить

Парадокс, але найкраще засвоїти принципи взаємодії людини з грошима у повсякденному житті ми повинні ще у школі. І цього ми не отримуємо. Воронка подій, яка зростає навколо цього маленького промаху, стає величезного масштабу. На цьому підгрутті сформовані особистості часто допускають руйнування сімей. Книга справді повинна бути впроваджена в середній школі і на її прикладі дуже добре навчати дітей фінансовій грамотності.

Рекомендую читати поколінню 10+ 😉

Залишити відповідь