Українці вдома схожі на світових нелегалів

Світ переживає великі потрясіння: війни та локальні конфлікти, зміни політики багатьох провідних держав світу, перерозподіл ринку капіталу та ринку зайнятості. Все це змушує пильно стежити за світовими тенденціями. Саме тому ми маємо можливість переживати унікальні світові перетворення.

США ділить світ

Дуже не однозначним є новообраний президент США. Все таки основна посада в світі вже десятки років. Політика Трампа змушує як мінімум битись серце частіше багатьох брокерів на фондових біржах. Звичайні люди, які емігрували до США, шукали кращої долі та бажали втілити в життя “американську мрію”. Але у 2017 році все різко стало змінюватись. Саме тому недавно уважно подивився сюжет @dw_ukrainian по цьому URL https://goo.gl/zkNbwX

міграція

Дивує бажання людей, які прилетіли нелегально за правами і свободами, залишити їх у спокої. Ці події нагадують мені протести в Україні щодо напівлегальних (чи нелегальних) речей як торгівля в окупованими територіями, фактичне безперешкодне пересування авто з іноземною реєстрацією по Україні та деякі інші.

Нелегали” прилетіли у США за свободою і верховенством права. У ситуації застосування цього інструменту щодо них – нелегали почали протестувати. Нічого не нагадує?

Почекун врятує…

Це портрет середньостатистичного українця, який бажає проживати в європейській країні з верховенством права, не дотримуючись букви закону, уникаючи сплати податків та нарікаючи на все навколо. Про майбутнє українця ЗОБОВ’ЯЗАНА подбати держава або “почекун”. Зараз невідомо, коли вата та “совок” витече з деяких українців. Між мозком та “совком” йде боротьба і залишитись повинен лише один.

Залишити відповідь