Чому люди стали заручниками власної дисципліни та мотивації?

Цивілізація планети Земля у нинішньому вигляді буде переживати значні зміни у найближчі десятиліття. Людство стає заручником прогресу. Саме на цій хвилі відбувається розвиток та глобальні зміни нашого сьогодення.

spiritualЩе  20 років тому ми не знали що таке мобільний телефон чи персональний комп’ютер як невід’ємні інструменти задоволення власних потреб. Сьогодні ці два гаджети однозначно присутні у кожному домі, а іноді у кількох екземплярах. З набуттям популярності гаджети відкрили нові горизонти для людства. Ми можемо працювати не виходячи з дому, спілкуватись онлайн за допомогою відеозв’язку і при цьому не почувати дискомфорту, який може надавати соціум навколо.

Проте світ змінюється. Ми вже не отримуємо енергетику лише з твердого палива. Настала ера панування енергетики, яка добувається із відновлюваних джерел. Це наслідок розвитку світу науки та технологій. Робочі місця у сферах, які пов’язані з минулим пропадають. Людству вже не потрібні енергоємні виробництва за участю великої кількості людей. Таким чином створюються нові робочі місця у зовсім інших сферах. Погляньте лише як розвинулась інтернет-торгівля і все що з нею пов’язане. Неймовірно велика кількість робочих місць були створені для роботи онлайн.

disciplineДля цього людям потрібно опановувати нові професії, яких потребує ринок. В такій ситуації дисципліна та мотивація стають потужними важелями впливу на людське життя. Одні люди знаходять ці важелі у своєму житті та успішно їх використовують для досягнення нових висот. Інші нехтують ними в надії на певний незрозумілий розвиток подій, який раптом змінить все життя людини на краще. Деякі просто випивають. Багато. Не просихаючи. Завжди.

Підсумовуючи, зазначу: кожна людина обирає свій шлях самостійно, але немає безвихідних ситуацій. Потрібно лише глянути трошки далі власного носа і старатись завжди прямувати у ритмі часу.

Залишити відповідь