Чому вата в головах українців існує у новому вигляді?

Складно послідовно викладати думки в цій статті, але я спробую. Вибачте за надмірну відвертість заздалегідь. Цей пост я пишу подорожуючи західної України і під час спілкування з людьми я помітив один цікавий момент. Пропаганда тут є і ще й яка!

ruporСьогодні є один незаперечний факт про який говорить та визнає весь світ крім Російської Федіраціі – східні області і АР Крим є фізично і тимчасово окупованими територіями України. Нікому не збираюся нав’язувати цей факт, всі хто мають критичне мислення – розуміють про що йде мова.

Важливий момент, який варто прояснити: Україна зараз веде неоголошену війну не з Росією, а з Кремлем. Це дуже важливо знати і розуміти. Люди (в більшості, але не всі) всередині Росії стали на цьому грунті заручниками війни і пропаганди, які завжди хтось починає і фінансує. Тому для мене особисто цей факт існує як “на долоні”.

Є досить велика кількість людей в Україні, які налаштовані на вороже ставлення до своїх же земляків без будь-якої на це причини. Так, вірно, я говорю про синдром під назвою “вишивата” (синдром натягнутою вишиванки на мозок, яка просто повністю закрила людині можливість мислити логічно і критично). Цей синдром з’явився після Революції Гідності і смерті Небесної Сотні.

У чому ж виявляється синдром “вишивати”? Все досить просто: при спілкуванні на іноземній мові (в тому числі російською) з людиною, який говорить українською мовою, співрозмовник ризикує бути названим “окупантом”, “сепаром”, “ватником” або будь-яким іншим казковим персонажем. Знайомо?

І це ще квіточки!

Пару слів чому так відбувається …

Чи не замислювалися, чому влада України ще не отримала третій майдан?

Вони роблять тихо що їм треба, але гасла і перефарбовані паркани роблять свою справу.

Президент у нас залишився той же, але говорить уже без помилок і англійською замість російської мови з помилками. Напрошується питання: “як сильно це допомогло в розвитку країни?”

Правильно, НІЯК! Мені дуже шкода, що у нас коротка пам’ять, невже ми не пам’ятаємо ким він був в уряді Януковича? Гаразд, мова не про нього, оскільки він не вартий уваги свого приголомшливого народу. Пишу це без будь-якої іронії.

Так чому ж ми потрапляємо в зону присвоєння ярликів при спілкуванні російською мовою?

Так, тому що влада теж проводить пропаганду всередині країни і це вже стало дуже явним явищем, яке навіть трохи лякає. Трохи питань з історії шкільного курсу:

1. Польща окупувала Західну Україну не раз, були в тому числі дрібні напади і чому це не країна “агресор” і чому практично вся західна Україна знає польську мову і відправляє вчиться / працювати сьогодні туди своїх дітей?

2. Австро-Угорщина що робила з Україною? Окупували на довгий час. Так чому ми їздимо туди на екскурсії, робимо з ними бізнес і вчимо німецьку? Це ж мова “окупантів”!

3. Давайте згадаємо Великобританію, яка тримала колонії по всьому світу і там точно були наші співвітчизники. Це країна окупант також, а тепер їх мову вчить вся Україна і підписує угоди про позику грошей, співробітництво у військовій сфері і підписала Будапештський меморандум 5 грудня 1991 року про гарантії сувернітету і безпеки України. Як там просувається ігнор даного агресора?

Це ще не кінець!

languageПоговоримо про наше минуле і сьогодення …

Література, яка написана російською мовою є геніальною і тепер ігнорувати її, оскільки це мова агресора і окупанта? Це ж розуму не зрозуміло! Ігнорувати потрібно тоді мови, людей, літературу і спілкування з усіма країнами, які були нашими історичними окупантами.

Якщо я приїхав відпочити в Ізраїль (до речі багато євреїв знає російську і вони теж агресори?) або в Болгарію, при цьому незнаю Іврит чи болгарську мову, в чому проблема говорити російською або англійською, якщо двоє людей знають один з цих мов і можуть таким чином один одного зрозуміти, то які проблеми?

Може тепер почнемо промивати мізки прибалтам, тому що вони знають і вживають мову агресора, значить вони відроджують “русскій мір” або є невидимими агентами кремля?

Невже це не виглядає повною нісенітницею із сторони? Прокиньтеся, в Україні діє п’ята колона і діє дуже сильно. Багато вже захворіли швидко заразним синдромом “вишивата”! Як я бачу – це ще не межа.

taras_shevchenkoЗнаменитий поет Шевченко писав “Борітеся – поборете”. П’ята колона – це ворог не менш важливий для сучасної України, якого потрібно терміново ліквідувати найближчим часом.

Сила країни в єднанні, а не у ворожості. Не можна давати можливість будувати п’яту колону ворогуючи із своїми ж земляками. Скільки мов знаєш, стільки ти раз і людина! Особисто я знаю відмінно українську, російську, англійську мови. І вчу польську мову і далі постараюся ще одну вивчити після польської, наприклад іспанську. І якщо вдосконалювати і вчити мови тепер є злочином на підгрунті ярликів націоналізму, тоді я незнаю як людям (які так вузько думають) ще пояснити прості речі ще більш простою мовою.

УКРАЇНА ЄДИНА І СТАРАЄМОСЬ робити ДЛЯ ЦЬОГО ВСЕ!

Залишити відповідь