15 висновків, до яких дійшов у свої 27 прожитих років

27yearsЖиття проходить швидко. Досвід, який набуває людина – безцінний. У цьому пості коротко викладу ті уроки, які засвоїв до 27 років життя:

1. Бережіть близьких, якими б вони не були!

2. Час не купити, його неможливо виграти. Проте воно має дивовижну здатність вчити людину і лікувати її рани.

3. Людей не переробити. Ніколи. Поки вони самі цього не захочуть і в той же час не докладуть до цього величезні зусилля. Не потрібно допомагати тим, хто не просить про допомогу. Це може стати покаранням ініціатору.

4. Подорожуйте, чорт забирай! Навіть у своїй рідній країні. Сьогодні є багато інструментів для дуже бюджетних подорожей. Використовуйте їх.

5. Зберігайте баланс у всьому. Світ не чорно-білий. Він кольоровий.

6. Гроші не принесуть щастя, але принесуть свободу. Бути вільним прекрасно, але від цього не повинні страждати близькі Вам люди. Немає сенсу мати гроші не маючи можливості їх витратити собі на втіху.

7. Займайтеся тим, що Вам до душі. 8-годинний робочий день – це повна нісенітниця. Ефективно ми працюємо не більше 4 годин на день, а іноді і менше. Працювати можна і 15 годин. Можна працювати навіть 30 годин поспіль, а потім 2 або 3 дні відпочивати. Головне, щоб Ви цього хотіли.

8. Спорт – це інструмент, який буде рятувати Вас навіть у найтяжчу хвилину. Регулярні тренування не дають виникнути депресії і допомагають підтримувати здоров’я довгі роки життя. Якісно лікуватись завжди дорого, в будь-якій країні світу.

9. Їжа і сон – головні джерела фізичного здоров’я людини. Не можна на них економити.

10. Читайте якомога більше. Іноді це складно, але вчені довели: люди які регулярно читають – живуть довше в порівнянні з тими, хто книги ігнорує.

11. Умійте прощати. Тримання зла всередині людини тягне за собою багато хвороб. Позбавте свій розум від цієї недуги. Це не так складно як здається.

12. Будьте комунікабельні. Сьогодні досягти успіху здатні люди, які дуже активні і комунікабельні. Обмін досвідом і знаннями – дуже важливий аспект сучасного життя.

13. Розвивайтеся. Світ динамічний. Хто не в курсі подій – вже практично програв.

14. Уникайте стресу. Він шкідливий для здоров’я. Бережіть себе.

15. Думайте позитивно. Навіть в негативної ситуації завжди є позитивна сторона і урок, який можна вивчити. Навчатись ніколи не пізно.

Залишити відповідь