10 причин вважати 2015 рік вдалим для України

between-eu-and-russia1. Україна достойно витримує війну з Росією і дає гідні відповіді в разі порушення противником мінських угод.

2. Світ продовжує захист України надаючи багаторівневу допомогу і продовжуючи санкції для Росії.

3. Ціни на нафту підвищили попит на енергетик. У наступному році тенденція збережеться. Енергетик, судячи з прогнозів багатьох провідних світових видань, впаде в ціні ще в два рази.

4. Економіка України зруйнована, але є сигнали для позитиву, хоча і дуже сумнівні.

5. Попри все варто пам’ятати, що в Росії живе багато хороших людей, які потребують допомоги українців, але чи попросять самі росіяни про неї в наступному році? Питання поки що відкрите …

6. Експорт робочої сили з України в західні країни швидше за все продовжиться в 2016 році як і це було в 2015-му. Це сприятиме зростанню валютних надходжень.

7. Попит на віддалену роботу (фріланс) буде зростати в усьому світі. Для України це дуже актуальна тема, оскільки співвідношення ціна-якість у нас досить привабливе.

8. Приплив біженців в країни Європи швидше за все збережеться, але можливе послаблення потоку при вдалих переговорах різних сторін конфлікту.

9. Туреччина посилить свій вплив у регіоні і в цілому по світу. Політика Ердогана влаштовує захід, що цілком логічно. Конфлікт з Росією швидше за все збільшиться. Наслідки складно спрогнозувати.

10. Очікування безвізового режиму збудуться. Туристи з українським паспорт зможуть їздити в країни ЄС без віз вже з осені 2016 року. Це ПЕРЕМОГА!

Залишити відповідь