Сервіс Blablacar: особистий досвід користування протягом 1 року

blablacarСервіс перевезень на довгі відстані між різними містами давно став дуже популярним в Європі. У нас тільки набрав популярності в наприкінці 2015 року, хоча присутній сервіс в Україні вже кілька років. Заходимо на сайт. Дивимося. Все просто. можна зареєструватись на сайті або увійти за допомогою облікового запису соціальної мережі. Додали телефон, мейл, дані про себе. Вуаля! Тепер Ви водій або пасажир 🙂

1. Наступний крок – розміщення своєї поїздки. Найпопулярніший маршрут в Україні: Львів – Київ і Київ – Львів. Розміщувати поїздку на сайті раджу мінімум за тиждень до виїзду. Так зможете і пасажирів підібрати і повністю укомплектувати автомобіль (возити повітря вже не модно). Варто пам’ятати про наявність достатнього місця, щоб спокійно розмістити всіх бажаючих поїхати з Вами. Питання багажу враховуйте окремо. Люди мають властивість не всі деталі уточнити при розмові по телефону.

2. Цінник на поїздку дублюйте в розмові по телефону, щоб це питання нікому не став сюрпризом при зустрічі. Розрахунок проводити краще в кінці поїздки. В такому випадку довіру до Вас зросте, а в майбутньому людина не тільки залишить приємний відгук на сайті, але і захоче повторно поїхати з Вами.

3. Про музику і її гучності краще запитати завчасно. Пасажири можуть хотіти спати або слухати її на помірному рівні гучності. Перед поїздкою рекомендую підібрати плейлист з унікальних треків, які подобаються великій аудиторії слухачів і зробити сортування по папках. Це безпрограшний варіант.

4. Зарядка для мобільного телефону від прикурювача або USB-роз’єму Вашого аудиоплеера – має бути! Це дрібниця, але вона дуже важлива в далеких поїздках. Вона частенько може допомогти не тільки пасажиру, а й Вам.

5. Моніторте конкурентів завжди! Цей принцип дуже допоможе Вам не тільки ставити конкурентну ціну на поїздку, а й аналізувати прогрес конкурентів. Часто можна зрозуміти те, що приваблює пасажирів вибрати іншого водія замість Вас, саме за допомогою спостереження за конкурентами.

bbc2Географічно сервіс Блаблакар тепер уже є інструментом для подорожей в різні куточки Євразійського континенту. Незважаючи на це, є великий список переваг цього сервісу для двох сторін поїздки, а саме:

1. Економія коштів на подорож обома сторонами (водій в деяких випадках залишається в грошовому плюсі, але він пожет бути використаний на мийку автомобіля і його амортизацію, що цілком виправдано).

2. Зручне з’єднання. Водій може Вас підвести прямо додому або до зручної Вам точки міста. Простий поїзд або автобус не зможе такого зробити ніколи.

3. Великий вибір дати і часу поїздки на відміну від поїздів і автобусів.

4. Достатній вибір водіїв / пасажирів. За рейтингом, відгуками, автомобілю, часу користування сайтом і т.д.

5. Корисні знайомства. Ви можете познайомившись з людиною отримати не тільки досвід спілкування на різні теми, але і продовжити дружити або общатся через соціальні мережі.

Сподіваюся стаття була Вам корисною. Вдалих Вам подорожей!

Залишити відповідь