5 причин для вивчення англійської мови вже зараз

1У житті будь-якого юнака чи юначки виникало питання про доцільність вивчення тієї чи іншої мови ще в школі. Причин для того, щоб “махнути” на все рукою і жити собі на втіху, було безумовно безліч. Однак плоди цього задоволення я мав можливість спостерігати вже з 20 років, коли у цих людей з’являлася перша робота. Не одне співбесіду було провалено на етапі спілкування англійською в режимі “тет-а-тет”.

Ми живемо в еру інформації і вельми активного спілкування. Так уже склалося історично, що англійська мова стала світовим аристократичним стержнем за яким тепер весь світ женеться в пошуках досконалості. І якщо вже говорити про ефект від його вивчення, то наведу 5 вагомих причин для того, щоб взятися за її вивчення вже зараз:

1. В Україні не велика кількість знавців розмовної мови (не кажучи вже про письмово-діловий напрямок знань), тому це той момент, коли Ви будете мати чим похвалитися в колі туристів чудовим недільним вечором. Ваша самооцінка зросте в рази.

Приклад: в нашій потужній мережі гіпермаркетів “Епіцентр” одного разу стоячи в черзі на обмін товару я був свідком розмови трьох чоловіків (Туреччині громадян) з двома працівниками епіцентру. Їм не сподобався товар і вони вирішили його повернути. При відсутності розуміння двох працівників англійської мови – це завдання здалося надскладною. Коли я їм допоміг, працівники люб’язно їх обслужили, а завідувач відділом якого я довго в черзі очікував запропонував мені дуже хороші варіанти і умови покупки певних товарів, які він точно не озвучує рядовим покупцям.

2. Тут відповідно хочеться виділити ще одну причину: “двері в світ спілкування”. Соцмережі, простий перехожий, фріланс, спілкування з клієнтами або простий перегляд західного фільму в оригіналі – це те, що доступно кожному доклавши трохи зусиль.

23. Робота вашої мрії тим чи іншим чином є дотичною до знань англійської мови. Жодна робота на якій я працював в Україні не обійшла мене стороною без знання англійської мови. Бюро перекладів чи IT-компанія, фріланс або університет, водій таксі або кухар: усюди потрібна англійська.

4. Ця мова робить Ваш статус в суспільстві досить високим. “Скільки знаєш мов, стільки ти раз і людина” – прислів’я, яке знають всі. Але ця мова замінить вам 10 мов.

5. Ця мова не є важким для вивчення. Постійна розмовна практика робить процес ще і вельми прикольним.

P.S. Успіху і отримуйте задоволення вивчаючи англійську мову 🙂

Залишити відповідь